Bussines Channel TV’ye Konuğuz !

Kerem Açıkgöz, Bussines Channel TV’nin Konuğu oldu ! Kerem Açıkgöz Bussines Channel TV ekranlarında Sema Baysal’la İşkolik Programına Konuk oldu.

16 şubat 2022 Tarihinde Bussines Channel TV ekranlarında Sema Baysal’ın konuğu olan Kaya Group Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Açıkgöz; Ukrayna’da ki son durum ve gelişmelerin iş dünyası üzerindeki etkileri  ve şirketinin stratejisi İşkolik programında ele alındı.

Program çıkışında Açıkgöz;

Ukrayna’nın güncel durumunu ele aldık, biliyorsunuz şirketimizin eğitim danışmanlığı alanında hizmet alıp Ukrayna’ya giden öğrencilerimizin tamamını sağ salim geri getirdik. Tüm arkadaşlarımızın içi rahat olsun öğrencilerimize desteğimizi her koşulda devam ettiriyoruz.

Avantaj ülke Ukrayna

Umuyoruz ki Rusya’nın işgali en kısa sürede sona erecek ve yetkililerimizle birlikte tekrar kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her ne olursa olsun yurt dışı eğitimin göz bebeği vazgeçilmez ülkesi Ukrayna.

Bu nedenle bugün programımızda detaylıca ülkemizde artan kur fiyatlarına karşı Ukrayna’da üniversite okumanın avantajlarını, maliyetini ve Ukrayna’da birebir verilen premium danışmanlık hizmetimizle ilgili detaylıca konuştuk. Nazik davetlerinden ötürü teşekkür ediyorum.  dedi.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir